Grocery List Menu 2 – Family of 2

Week 1 will cost about $65.55. If you made week 1 then week 2 will cost about $53.49. If you stay with store brands and sale items these numbers might be lower.

Grocery List Menu 4 – Family of 2

Week 4 will cost about $69.60. If you made week 3 then week 4 will cost about $55.04. If you stay with store brands and sale items these numbers might be lower.

Grocery List Menu 3 – Family of 2

Week 3 will cost about $54.61. If you made week 2 then week 3 will cost about $44.27. If you stay with store brands and sale items these numbers might be lower.